جستجو

ورود/ثبت نام

کولر آبی پلیمری نیرو تهویه البرز

فهرست مطالب

همه چیز درباره کولر آبی پلیمری نیرو تهویه البرز

کولر آبی پرتابل نیرو تهویه البرز در دو ظرفیت 6000 مناسب سرمایش فضای 80-40 متر مربع و 9000 مناسب فضای 80-120 متر مربع به بازار عرضه شده است. این کولرها بیشتر مناسب فضاهایی می باشد که امکان کانال کشی را دارا نیستند. کولر پرتابل نیرو تهویه البرز دارای قابلیت هوادهی از بالا می باشد و مناسب فضاهایی نظیر فروشگاه، مغازه و غیره می باشند.این کولرها از نظر کیفیت بسیار عالی، دارای ظاهری زیبا، کم مصرف و کم صدا می باشند. کولر آبی پرتابل البرز سه سرعته بوده که می توانید به دلخواه سرعت استفاده از آن را تنظیم نمایید. هم چنین هنگامی که پمپ خاموش می باشد به صورت پنکه کار می کند.

ویژگی های کولر آبی پرتابل البرز

  • دارای مخزن یخ: در فضای تعبیه شده در سقف کولر این امکان وجود دارد که یخ یا بطری های یخ قرار داده شود که این امر سبب می شودتا راندمان کولر افزایش پیدا کند و در نتیجه میزان خنکی بیشتر شود.
  • تشت آب 100 و 60 لیتری: تشت های آبی را می توان به صورت دستی یا اتوماتیک پر نمود. در ساعت های طولانی پدهای سلولزی از این ویژگی برخوردار هستند که به صورت دائم آبرسانی شوند.
  • پد سلولزی: پدهای سلولزی دارای قدرت بالا برای جذب آّب، عمر طولانی به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب می باشند.هم چنین به نسبت پوشال، این پدها به دلیل اینکه سطح تماس بیشتری با آب دارند دارای راندمان تبخیر بالاتری هستند که سبب بهتر خنک کردن هوا می شود.
  • کنترل پنل و ریموت کنترل: توسط کنترل می توان زمان خاموشی کولر را تنظیم نمود و تنطیم کرد تا دمپر ها به صورت افقی حرکت کنند. دارای بودن کنترل سبب آسانی در استفاده از کولر می شود. این کولرها دارای قفل کودک نیز می باشند.
  • فیلترهای توری شکل: این فیلترهای آنتی باکتریال ساخته شده از کربن باعث جلوگیری از ورود هرگونه گرد و غبار یا آلودگی به داخل کولر می شود که همین امر سبب می شود تا این کولر مناسب افرادی باشد که حتی سابقه حساسیت و آلرژی به کولرهای آّبی را دارا هستند.
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *