جستجو

ورود/ثبت نام

تفاوت بخاری کارگاهی 460 و هیتر 640 انرژی

تفاوت بخاری کارگاهی 460 و هیتر 640 انرژی

فهرست مطالب

تفاوت بخاری کارگاهی 460 و هیتر 640 انرژی

در این مقاله به تفاوت بخاری کارگاهی 460 و هیتر 640 انرژی اشاره می شود: بخاری کارگاهی 460دارای گرمایش موضعی دور تا دور محصول می باشد و مناسب برای فضاهای باز با تهویه کافی است . به دلیل اینکه بدنه ی بخاری داغ می شود برای استفاده در محیط هایی مانند بانک، مساجد و محیط های اداری  مناسب نمی باشد.

در حالیکه هیتر 640 گرما را به صورت باد انتشار می دهد و مناسب استفاده در مکان هایی نظیر فروشگاه، رستوران، باشگاه ورزشی، بانک و مکان هایی از این قبیل  می باشد.

سرعت گرم کردن هیتر 640 به دلیل اینکه باد میزند بالاتر از بخاری کارگاهی 460 می باشد اما ظرفیت حرارتی بخاری انرژی 460 به علت دارا نبودن عامل منفی باد بیشتر است.

از لحاظ قیمت بخاری کارگاهی 460 دارای قیمت پایین تر است و مقرون به صرفه می باشد اما هیتر انرژی 640 به دلیل اینکه از کارایی بالاتری برخوردار است، قیمت بالاتری دارد.

هیتر 640 انرژی دارای شیر برقی می باشد در نتیجه از امکان وصل ترموستات برخوردار است اما بخاری کارگاهی 460 انرژی دارای شیر مکانیکی بوده و امکان وصل ترموستات را دارا نمی باشد.

هیتر 640 انرژی دارای سنسور و ترموستات کنترل حدی و کنترل فن می باشد در حالیکه بخاری کارگاهی 460 انرژی از این دو ویژگی برخوردار نمی باشد.

ترموستات کنترل حدی: زمانی که دستگاه به هر دلیلی بیش از حد مجاز گرم شود، جریان گاز به شیر کنترل قطع می گردد و دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.

فنن کنترل: هنگامی که هیتر 640 روشن می شود، به علت اینکه دستگاه هنوز داغ نشده  فن دستگاه بلافاصله شروع به کار نمی کند اما بعد از داغ شدن دستگاه فن با دستور سنسور کنترل فن شروع به کار می کند تا باد گرم را انتشار دهد.

در زمان خاموش شدن دستگاه نیز فن بلافاصله خاموش نمی شود و به دستور سنسور تا موقع خنک شدن کامل دستگاه به کار خود ادامه می دهد.

 

تفاوت بخاری کارگاهی 460 و هیتر 640 انرژیتفاوت بخاری کارگاهی 460 و هیتر 640 انرژی

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *