جستجو

ورود/ثبت نام

درباره کولر آبی 7500 انرژی سلولزی پالا مدل EC 0750

فهرست مطالب

کولر آبی 7500 سلولزی انرژی مدل پالا 

كارخانه انرژی در 26 خرداد 1348 تاسيس و در سال 1350 با هدف توليد محصولات گرمايش صنعتی شروع به فعاليت نمود . این شرکت با فعاليت بسيار فشرده پرسنل خود توانست با دستيابی به خلاصه نتايج ذيل فاصله خود را با تكنولوژی و مديريت روز دنيای صنعتی به شدت كاهش دهد . اخذ استاندارد 9001 ISO از RWTUV آلمان . تدوين و تصويب پيش نويس استاندارد ملی محصولات گازی شركت با كمك موسسه استاندارد . ارائه نسل جديد كولر آبی با نام كولر سلولزی پس از چهل سال يكنواختی در سرمايش تبخيری داخل كشور . ايجاد بهينه سازی و به روز رسانی سيستم های شركت .

کولر آبی انرژی 7500 سلولزی مدل پالا EC 0750 دارای هوادهی 7990 مترمکعب در ساعت است. این محصول تکفاز بوده و 68 کیلوگرم وزن دارد. کولرهای آبی سلولزی انرژی دارای یک سال ضمانت شرکت انرژی می باشد و سایت هماسل به عنوان نماینده رسمی شرکت انرژی  اصالت کالا را تضمین می کند.                                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                 

کولر آبی سلولزی دارای خنکی بیشتر در محیط نسبت به کولر های پوشالی میباشد.در واقع این کولرها 30 درصد خنک تر از کولرهای پوشالی هستند. افتادگی پوشال به دلیل عدم استحکام ، معمولا راندمان تبخیر آن را در مدت سه هفته از حدود 70 درصد بـه 50 درصد کاهـش می دهـد. پد سـلولزی با داشتن استحکام مناسب و پـایدار، راندمان تبخیر خود را کـه حدود 83 درصد است در طول زمان حفظ می نماید.کولر سـلولزی تا شــرایط دمایی 40 درجه سانتیگراد پاسخگو اسـت ، در حالی که کولر پوشالی در بهترین حالت تا شـرایط دمایی  37 درجه سانتیگراد پاسخگو می باشـد.توزیع یکنواخت آب بر روی پد سلـولـزی بدلیـل سـاختار هندسـی منظـم پدسلولـزی و سیستم توزیـع آب پیشـرفته شـانه ای باعث عدم  وجود ناحیه هـای خشک بر روی پد سلولـزی می گردد که این مورد یکی از علل اصلی افت خنکی در کولر پوشالی است.

بر خلاف کولر پوشالی توزیع آب بر روی سطح پد سلولزی یکنواخت است . و همچنین بر خلاف پوشال،ضخامت پد سلولزی در کل سطح آن یکنواخت می باشـد ، که در میزان خنکی تاثیر بسیاری دارد. پد سلولزی انرژی نسبت به پوشال سطح تماس بیشترهوا با آب دارد.از دیگر ویژگی های این کولرها خاصیت جذب آب بیشتر پد سلولزی انرژی نسبت به پوشال (یک متر مکعب پد سلولزی امکان جذب 100 لیتر آب را دارد.) است. نکته مهمی به باید مورد توجه قرار گیرد این است که رتبه انرژی بالاتر در کولر آبی(مثلا A) لزوما، خنکی بیشتر نمی باشد.

                                                                                                                    

 کولر آبی سلولزی نسبت به کولر آبی پوشالی مصرف برق کمتری دارد. در برخی از شرایط که در کولر پوشالی ناچار به استفاده از دور تند هستیم ، در کولر سلولزی می توان از دور کند استفاده کرد . این کار باعث صرفه جویی در مصرف برق خواهد شد. دلیل این موضوع خنکی بیشتر و عملکـرد بهتر و یکنواخت تر کولرهای سلولزی است. مصرف برق کولر سلولزی سری ترموستاتیک حداقل یک پنجم سیستم کولر گازی استاندارد در شرایط یکسان می باشد.

در کولرهای سلولزی ، برخلاف کولرهای پوشالی، حمل قطرات ریز آب بصورت تبخیر نشده، در مسیر جریان هوا به حداقل می رسد. پدهای سلولزی باعث جلوگیری از بوی نامطبوع  ناشی از آب راکد در کولر می شود. در این کولر جایگزینی آب راکد با آب پاکیزه، با استفاده از برد الکترونیکی، شیر برقی و شیر تخلیه به جای سرریز آب، علاوه بر سهولت در استفاده، باعث شرایط سالم تر در هوای ورودی به فضا می شود.لذا انتقال باکتری های مضر تنفسی بسیار کاهـش یافته و هـوای سالم تری تامین می گردد. این کولرها باعث کاهش عبور گرد و غبار به داخل ساختمان می شود. پوشال بستر مستعد تری برای رشد قارچ و باکتری دارد در حالی که پد سلولزی به دلیل پوشش رزینهای صنعتی چنین شرایطی را ندارد.

 کولر آبی سلولزی پالا آسایش بیشتری برای شما ایجاد می کند. کنترل اتوماتیک و هوشمند دما توسط ترموستات ، تنظیم زمان کار کولر (خاموش و روشن کردن) با استفاده از تایمر الکترونیکی ، کنترل از راه دور توسط ریموت ، کاهش حالت شرجی نامطبوع به دلیل عدم انتقال ذرات ریز آب به داخل ساختمان ، کاهش صدا و لرزش به دلیل استفاده از لرزه گیر در ناحیه اتصال پایه فن به بدنه، واشرهای خاص و بالانس دقیق و کامل پروانه از مواردی است که آسایش لازم را فراهم می سازد.

 

  ابعاد کولر آبی انرژی  7500 سلولزی مدل پالا EC 0750

                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

                      

 از مزایای کولر ۷۵۰۰ انرژی می توان مصرف پائین برق، نصب و راه اندازی آسان و سرمایش سازگار با محیط زیست را نام برد.ویژگی مهم کولر انرژی استفاده از ریموت کنترل می باشد که قابلیت تنظیم و کنترل آسان عملکرد دستگاه را از راه دور مهیا می سازد.   

در کولرهای قدیمی سطح آب درون مخزن توسط شناورهای مکانیکی کنترل می شد، اما در کولر انرژی یک سطح سنج و شیر برقی ورودی که مجهز به فیلتر آب نیز می باشد جایگزین آنها  شده است که بر اساس سطح آب درون تشک دستور قطع و وصل آب را به شیر برقی ورودی صادر می کند.
ایجاد چرخش آب از تشک تا بالای سیستم آب رسانی و توزیع آب را بر عهده پمپ دستگاه می باشد. آب دهی مناسب بر مبنای افت ناشی از اتصالات از مزایای این پمپ می باشد. دور پمپ ۲۴۰۰ دور در دقیقه می باشد.بر اساس طرحی پد سلولزی امکان گرفتگی یا انسداد وجود ندارد.

قیمت کلیه کولر های آبی هوشمند سری پالا انرژی ارائه شده در سایت تخصصی هماسل به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است .

به طوری که این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت هماسل می باشد.

ویژگی های این کولر ابی هوشمند:

1.اولین تمایز ظاهری کولر آبی جدید هوشمند انرژی (سری پالا) کاور پلاستیکی مقاوم ، سبک و راحت آنها است که موجب راحتی در بازکردن و قراردادن مجدد آنها در بازدیدها و سرویس های دوره ای کولرهای آبی فوق می گردد

۲.این کولرهای هوشمند (سری پالا) دارای فیلتر هوای قابل شستشو بین کاور بیرونی و پدسلولزی به منظور جذب گردوغبار و ذرات معلق هوا قبل از رسیدن و نفوذ آنها در پد سلولزی می باشند.

۳.در کولرهای هوشمند سلولزی انرژی بجای نصب فلوتر جهت پر کردن آب تشتک کولر از یک عدد سطح سنج به همراه شیر برقی اتوماتیک ورودی آب به تشتک کولر که مجهز به فیلتر آب نیز می باشد استفاده گردیده است .

 

 *برای واحدهای آپارتمانی که در بالاترین طبقه ساختمان باشند و سقف آنها مستقیما در معرض تابش نور شدید و گرم آفتاب تابستان قرار دارند تا متراژ ۱۳۰ مترمربع از کولر آبی EC 0600 انرژی و برای آپارتمانهای تا متراژ ۱۶۰ مترمربع از مدل EC 0750 انرژی استفاده نمایید.

*برای آپارتمان هایی که در طبقات وسط ساختمان قرار دارند و سقف آنها در معرض تابش مستقیم نور آفتاب نمی باشد ، تا متراژ ۱۴۵ مترمربع از کولر آبی EC 0600 انرژی و برای آپارتمانهای تا متراژ ۱۷۵ مترمربع از مدل EC 0750 استفاده نمایید.

 

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *