جستجو

ورود/ثبت نام

کولر انرژی

نمایندگی کولر انرژی

فهرست مطالب

کولر انرژی

در این مطلب با کولر انرژی و شرکت آن اشنا می شویم، و همچنین شما می توانید برای دیدن محصولات برند انرژی شرکت هماسل با ما همراه باشید.

کولر انرژی که یکی از پر استفاده ترین های بازار می باشد، یکی از بهترین راهکارهای گرمای هوا است. شرکت انرژی توانسته نسبت به آب و هوای کشورمان یکی از بهترین ها را تولید کند.

این نوع کولر ها با گرفتن هوا از محیط بیرون و با استفاده از پدهای سلولوزی خود می تواند هوای خنک را به محیط مورد نظرمان بفرستند.

پدهای سلولوزی که جایگزین پوشال شده اند، یکی از بهترین تغییرات می باشد چرا که با استفاده از آن ها هوای مطبوع و خنک تری را دریافت می کنیم.و همینطور پدهای سلولوزی از ایجاد قارچ و باکتری نیز جلوگیری می کنند، از این رو هوایی بدون بو و سالم تری به ما می رسد.

کولر انرژی
کولر انرژی

قیمت کولر انرژی

به دلیل نوسانات بالای بازار یکسان نمی باشد و شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و قیمت محصول مورد نظر خود را مطابق با نیازتان دریافت کنید.

نمایندگی کولر انرژی

از بین تمام کولرهای موجود در بازار، شرکت انرژی توانسته بهترین نوع کولر را نسبت به اقلیم آب و هوایی ایران تولید کند،این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا شما می توانید با هزینه و قیمت مناسب کولر تهیه کنید که با شرایط شما سازگاری بالایی دارد از این رو  فروشگاه اینترنتی هماسل دارای نمایندگی شرکت انرژی می باشد، و شما می توانید گارانتی و تمام خدمات پس از فروش انرژی را دارا شوید.

شرکت هماسل تامین کننده انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی برند انرژی می باشد.

انواع کولر انرژی

در هماسل می توانید طبق نیاز خود هرگونه محصولی از کولر انرژی که بخواهید، پیدا کنید. در اینجا به چند محصول اشاره می کنیم:

  • کولر آبی سلولزی انرژی مدل 7000
  • کولر آبی سلولزی انرژی مدل 5500
  • کولر آبی سلولزی انرژی مدل 3500
  • کولر آبی سلولزی انرژی مدل 7500 پالا با پایه
  • کولر آبی صنعتی سلولزی انرژی مدل 11000 سه فاز
  • کولر آبی صنعتی سلولزی انرژی مدل 11000 سه فاز
  • کولر آبی سلولزی انرژی مدل 25000 صنعتی

شما می توانید برای گرفتن استعلام قیمت انواع کولر انرژی و مشاوره گرفتن از کارشناسان هماسل، با شماره ی زیر در تماس باشید.02133914317

کولر انرژی چیست؟

کولر انرژی که یکی از مجبوب ترین های بازار می باشد، یکی از بهترین راهکارهای گرمای هوا است، که با گرفتن هوا از محیط بیرون و با استفاده از پدهای سلولوزی خود می تواند هوای خنک را به محیط مور نظرمان بفرستد.

قیمت کولر انرژی چقدر است؟

به دلیل نوسانات بالای بازار قیمت کولر انرژی یکسان نمی باشد اما شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و قیمت محصول مورد نظر خود را مطابق با نیازتان دریافت کنید.

آیا هماسل نمایندگی کولر انرژی دارد؟

فروشگاه اینترنتی هماسل دارای نمایندگی شرکت انرژی می باشد، و شما می توانید گارانتی و تمام خدمات پس از فروش انرژی را دارا شوید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *